09127784584، 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

چوب احیا شده به خاطر بافت زیبا و احساس روستایی که به فضا می دهد، شناخته شده است. ما معتقدیم که فضای شگفت‌انگیز و خاصی وجود دارد که فقط با استفاده از چوب احیا شده می‌توانید به آن دست پیدا کنید. اما باید مطمئن شوید که از آن مراقبت می‌کنید و زیبایی آن را حفظ می‌کنید. در این مقاله قصد داریم بهترین روش های مراقبت و تمیز کردن چوب بازیافتی و روستیک را مورد بحث قرار دهیم تا مطمئن باشید که برای سال های آینده دوام خواهد داشت.

مراقبت و تمیز کردن چوب احیا شده

نکات مهم در خصوص نحوه تمیز کردن و مراقبت از چوب احیا شده

پایان کار را بررسی کنید

فرقی نمی‌کند قفسه، میز یا کابینت‌های آشپزخانه از چوب بازسازی‌شده باشد، باید بدانید که کار بر روی چوب به درستی تمام شده است. اطمینان از بازسازی آن به محافظت از قطعه کمک می کند و تمیز کردن را آسان تر می کند.

همچنین از مواردی که برای اتمام کار ضروری است یا خیر آگاه باشید. به عنوان مثال مبلمان بدون رویه محافظ و نیم پلی استری در برابر رطوبت مقاوم نخواهند بود.

وجود یک لای محافظ و براق کننده به چوب اجازه می دهد تا شخصیت و زیبایی غنی خود را حفظ کند، اما همچنان بافت چوب به زیبایی در آن نمایان باشد.

وجود لاک یا نیم پلی استر به عنوان یک مانع فوق العاده در برابر رطوبت می شود.

چوب پاک کن بگیرید

بدیهی است که پاک کننده های چوب زیادی در بازار وجود دارد، بنابراین باید قبل از خرید تحقیق کنید. مخلوطی از روغن زیتون، سرکه سفید و آب برای تمیز کردن چوب های احیا شده که فرآوری نشده اند عالی عمل می کند. با این حال، اگر چوب درمان شده است، به سادگی از یک صابون ملایم و یک پارچه تمیز کننده مرطوب استفاده کنید. اگر نواحی دشواری وجود دارد که خرده‌ها یا تجمعات دیگری در آنها گیر کرده است، می‌توانید از یک برس نرم استفاده کنید. بسیاری از شرکت ها نیز صابون های مخصوص تمیز کردن چوب را تولید می کنند. آن را با مقداری آب رقیق کنید و بشویید!

به طور منظم چوب را تمیز کنید

لازم است چوب احیا شده را همانطور که مبلمان استاندارد را تمیز می کنید، تمیز کنید.

مگر اینکه مبلمانی داشته باشید که در برابر رطوبت مقاوم باشد. اگر مبلمانی با روکش ضد آب و مقاوم ندارید، به زیر لیوانی نیاز خواهید داشت. حتی با زیر لیوانی، فقط یک مهمان بی دقت نیاز دارد تا یک لکه ایجاد کند. خوشبختانه چند راه برای تمیز کردن آنها وجود دارد، از جمله جوش شیرین، نمک، آب یا حتی خمیر دندان بدون ژل.

مراقبت و تمیز کردن چوب احیا شده

مراقب گرما باشید

یک چیز وجود دارد که هیچ پچیز از اثرات آن مصون نیست... گرما! ظروف داغ یا بشقاب های بیرون از فر را هرگز نباید مستقیماً روی میز چوبی قرار دهید. همیشه از یک ظرف زیرین استفاده کنید تا لایه دوم را بین مبلمان و ظروف داغ نگه دارید.

همچنین باید مراقب دریچه های گرمایش یا شومینه باشید. در طول ماه‌های سردتر، زمانی که بیشتر از گرمایش و شومینه استفاده می‌کنید، یک مرطوب‌کننده یا حتی یک فنجان آب را در کابینت‌های چوبی آشپزخانه خود قرار دهید. این به بازگشت رطوبت به چوب کمک می کند.

مبلمان و کابینت آشپزخانه روستایی با چوب احیا شده یک سرمایه گذاری است. آنها زیبایی و شخصیت زیادی را به خانه شما می آورند. چوب احیا شده ویژگی‌ها، الگوها و تفاوت‌های خاص خود را دارد، اما لکه‌ها و آسیب به آن تعلق ندارند. با نکاتی که در بالا گفته شد می توانید آن را تمیز، سالم و به خوبی نگهداری کنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد